A huge collection of 3400+ free website templates www.JARtheme.COM WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

Opis mieszkań na wynajem

Mniejsze mieszkania (6 o powierzchni od 28,52 do 28,78 m2) składają się z salonu z aneksem kuchennym i łazienki. W skład większych (12 mieszkań o powierzchni od 47,51 do 51,94 m2) wchodzą salon z aneksem kuchennym, łazienka oraz dodatkowy pokój.

Wszystkie mieszkania będą w standardzie „pod klucz” - gotowe do zamieszkania. Standard obejmie ściany pomalowane na biało, na podłogach okładziny z  paneli i terakoty, na wyposażeniu kuchenka gazowa i zlew z szafką, wanna, umywalka oraz miska ustępowa w łazience. Ogrzewanie będzie oparte na indywidualnych kotłach gazowych.

Cena najmu będzie wynosiła około 12,00 zł za 1m2 mieszkania - zawierać będzie czynsz oraz zaliczki eksploatacyjne – płatne miesięcznie z góry. W skład ceny najmu nie wchodzi opłata za indywidualne zużycie mediów takich jak: zimna woda i odprowadzanie ścieków, które będą rozliczane co miesiąc z góry na podstawie ustalonej prognozy, rozliczanej 2 razy do roku. Opłaty za energię elektryczną oraz gaz ziemny opłacane będą według indywidualnych umów z dostawcami.
 
Poniżej galeria z rozkładem wszystkich lokali:

RZUT PARTERU - SEGMENT A

RZUT PARTERU - SEGMENT A

RZUT PIETRA - SEGMENT A

RZUT PIETRA - SEGMENT A

RZUT PODDASZA - SEGMENT A

RZUT PODDASZA - SEGMENT A

RZUT PARTERU - SEGMENT B

RZUT PARTERU - SEGMENT B

RZUT PIĘTRA - SEGMENT B

RZUT PIĘTRA - SEGMENT B

RZUT PODDASZA - SEGMENT B

RZUT PODDASZA - SEGMENT B

Pozytywna ocena INWEST-KOM

Miło nam poinformować, że wniosek INWEST-KOM, dotyczący pozyskania finansowania zwrotnego w ramach rządowego programu popierania budownictwa mieszkaniowego, znalazł się na liście wniosków złożonych przez kredytobiorców, którzy uzyskali pozytywną ocenę wiarygodności kredytowej...

Czytaj dalej >>


Podsumowanie naboru wstępnego

Inwest – Kom w Gniewie Spółka z o. o. informuje, iż do dnia 31.10.2017r. wpłynęło do nas 35 wniosków o najem lokali mieszkalnych

Czytaj dalej >>


Duże zainteresowanie wynajmem

W związku z dużym zainteresowaniem ofertą wynajmu, przypominamy, że wnioski weryfikacji wstępnej przyjmujemy do 31 października 2017 r.

Czytaj dalej >>


Wybodowalismydomy

wybudowaliśmy
7000 m2
domów i mieszkań

Doświadczenie

mamy 11 lat
doświadczenia w działalności
deweloperskiej

Wybudowaliśmy

wybudowaliśmy domy
i mieszkania dla
115 rodzin

Kompleksowość

zapewniamy kompleksową
obsługę i indywidualne
rozwiązaniaOBSŁUGA KLIENTA
513 016 415
58 535 23 31
wewn. 35 lub 37

POCZTA ELEKTRONICZNA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inwestkom Logo Biale 2
INWEST-KOM
w Gniewie Sp. z o.o.
ul. Wiślana 6, 83-140 Gniew
NIP 5932124915
Regon 191605137
KRS 0000110050

Godziny pracy

pon, wt, czw: 7-15,
środa: 7-16,
piątek: 7-14

Obsługa w weekend

Po kontakcie telefonicznym
możemy się spotkać
w dogodnym, wybranym
przez Państwa terminie
Dzialaj Z Nami Budujaco2