A huge collection of 3400+ free website templates www.JARtheme.COM WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

Referencje

Jesteśmy dumni z naszych dotychczasowych realizacji. Współpracowaliśmy z rodzinami, spełniając marzenia o ich własnym domu oraz z firmami i podmiotami publicznymi, wcielając w życie ich ambitne plany inwestycyjne. O naszym wspólnym sukcesie świadczą liczne referencje. 

Zobacz

Zespół Szkół w Opaleniu

logo zsopaleniePotwierdzamy należyte wykonanie przez INWEST-KOM zadania obejmującego “Modernizację budynku Szkoły Podstawowej wraz z częścią mieszkalną w Pieniążkowie”. Ogólna wartość robót wyniosła 499.995,00 złotych brutto.

Dyrektor Szkoły
mgr Mirosław Narloch

Global Energy Services

logo ges 166x88Niniejszym potwierdzamy, iż firma INWEST-KOM w Gniewie Sp. z o.o. wykonywała w okresie od grudnia do marca 2011 prace związane z budową odwodnień farmy wiatrowej Pelplin.

Firma INWEST-KOM zrealizowała zadanie fachowo i terminowo, zapewniając oczekiwane wsparcie dla inwestycji. Biorąc pod uwagę dotychczasową współpracę możemy polecić firmę INWEST-KOM jako godną polecenia i zaufania.

Kierownik Budowy
mgr inż. Anna Wiśniewska

Zobacz pełną treść >>

Gdański Zarząd Nieruchomości Komunalnych

logo gznk 166Dzięki zaangażowaniu takich wykonawców jak INWEST-KOM działania inwestycyjne prowadzone zarówno przez Urząd Miejski jak i przez Gdański Zarząd Nieruchomości Komunalnych odnoszą zamierzony i społecznie uzasadniony efekt. Wspólnie budujemy pozytywny wizerunek jednostek organizacyjnych miasta, przez co wzrasta zaufanie mieszkańców do działań Władz Gminnych.

Zaangażowanie, sumienność i niezawodność pracowników w/w firmy oraz ich zaangażowanie w pracę, wiedza i doświadczenie są w pełni godne podkreślenia i docenienia.

Specjalista ds. gospodarowania wnętrz podwórzowych
mgr Barbara Grubba

Zobacz pełną treść >>

Szkoła Podstawowa im. Jana III Sobieskiego w Gniewie

logo spgniew 166x88Potwierdzamy wykonanie robót budowlano-remontowych obejmujących “Kompleksową wymianę pokrycia dachowego budynku głównego Szkoły Podstawowej w Gniewie”. Polecamy firmę INWEST-KOM jako wykonawcę robót budowlanych o podobnym zakresie.


Dyrektor Szkoły
mgr Hanna Sobierajska

Zobacz pełną treść >>


OBSŁUGA KLIENTA
513 016 412
58 535 23 31
wewn. 37

POCZTA ELEKTRONICZNA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inwestkom Logo Biale 2
INWEST-KOM
w Gniewie Sp. z o.o.
ul. Wiślana 6, 83-140 Gniew
NIP 5932124915
Regon 191605137
KRS 0000110050

Dokumenty i formularze

Godziny pracy

pon, wt, czw: 7-15,
środa: 7-16,
piątek: 7-14
Kasa czynna w godz. 7-14
Dzialaj Z Nami Budujaco2