A huge collection of 3400+ free website templates www.JARtheme.COM WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

 

 

Inwestycja zakończona

Z wielką przyjemnością informujemy o zakończeniu olbrzymiego zadania w ul. 27 Stycznia w Gniewie. Inwestycja pod nazwą "Budowa sieci wodociągowej, kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz wykonanie nowej nawierzchni w ulicy 27 Stycznia w Gniewie" po czasochłonnych przygotowaniach dokumentacji i montażu finansowego oraz przeprowadzeniu przetargowej procedury wyboru wykonawcy rozpoczęła się od czerwca 2019. Zadanie swoim zakresem objęło spory obszar naszego miasta.

Wykonano 499 mb sieci wodociągowej z rur zgrzewanych PEHD, 259 mb przyłączy wodociągowych z rur PEHD, 490 mb sieci kanalizacji sanitarnej z rur kamionkowych, 30 studni rewizyjnych ks, 215 mb przyłączy sanitarnych z rur PVC, 765 mb sieci kanalizacji deszczowej z rur kamionkowych i PVC, 33 studnie rewizyjne kd, 32 studzienki ściekowe uliczne- wpusty deszczowe betonowe oraz 370 mb przyłączy kanalizacji deszczowej. Ponadto ułożono nowe nawierzchnie asfaltowe dróg i parkingów a także nowe nawierzchnie chodników z kostki betonowej typu starobruk. Zagospodarowano również tereny zielone.

Prace były prowadzone w bardzo trudnych warunkach: w terenie zabudowanym, w pasach dróg i chodników z dużą ilością przeszkód podziemnych, pod nadzorem archeologicznym. W trakcie prac kilkukrotnie zmieniana była organizacja ruchu. "To jak operacja na żywym organiźmie. Tym bardziej, że cały czas musieliśmy zapewnić dostawy wody i odbiór ścieków od mieszkańców"  informuje Prezes Zarządu INWEST-KOM, Jakub Jaskólski.

Zadanie zostało dofinansowane ze środków: WFOŚ, Starostwa Powiatowego w Tczewie, Gminy Gniew.  Inwestorem zadania była Spółka Inwest-Kom w Gniewie. Generalnym wykonawcą firma MELBUD S.A. z  Grudziądza. Wszystkim osobom zaangażowanym w realizację inwestycji należą się ogromne podziękowania.

Inwestycja ta znacząco poprawiła wizerunek strefy wjazdowej naszego miasta, ale przede wszystkim pozwoliła na zrewitalizowanie niewidzianej na powierzchni a niezwykle ważnej infrastruktury podziemnej.

Zobacz wcześniejsze artykuły dotyczace tej inwestycji:


<< Asfaltowanie ulicy 27 Stycznia


<< Z placu budowy 27 Stycznia

 


<< Powrót do aktualności

BIURO OBSŁUGI ZWK
58 535 23 31
58 535 23 18 
wewn. 42 lub 43

NUMER ALARMOWY
513 016 413

STANY LICZNIKÓW 
58 535 23 31
58 535 23 18 
wewn. 35

POCZTA ELEKTRONICZNA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa Mapa
Inwestkom Logo Biale 2
INWEST-KOM
w Gniewie Sp. z o.o.
ul. Wiślana 6, 83-140 Gniew
NIP 5932124915
Regon 191605137
KRS 0000110050

Godziny pracy ZWiK

pon, wt, czw: 7-15,
środa: 7-16,
piątek: 7-14 (tylko obsługa sieci)
Kasa czynna w godz. 7-14
Dzialaj Z Nami Budujaco2